Tillbaka till förstasidan Switch to English
 

Hör av dig!

Vill du veta mer om vad vi kan göra för styrning av din anläggning? Hör av dig till oss.

Adress:

Hålstensvägen 2, 446 37 ÄLVÄNGEN

Telefon:

+46 (0)303-33 45 60

Fax:

+46 (0)303-74 83 89

E-mail:

info@bselcontrol.se

jonas_kewenter

Jonas Kewenter

VD, Försäljning
Tel dir: +46 (0)303 33 45 65
Mobil: +46 (0)706 47 05 02
jonas.kewenter@bselcontrol.se

peter_gogelein

Peter Gögelein

Försäljning
Tel dir: +46 (0)303 33 45 82
Mobil: +46 (0)706 47 05 48
peter.gogelein@bselcontrol.se

xxxxx

Björn Sandh

Försäljning
Tel dir: +46 (0)303 33 45 64
Mobil: +46 (0)706 20 94 14
bjorn.sandh@bselcontrol.se

Christer Holmes

Christer Holmes

Offertingenjör, Konstruktör
Tel dir: +46 (0)303 33 45 66
christer.holmes@bselcontrol.se

goran_ottosson

Göran Ottosson

Offertingenjör, Konstruktör
Tel dir: +46 (0)303 33 45 67
goran.ottosson@bselcontrol.se

christer_holmes

Dennis Ohlsson

Provningsansvarig
Tel dir: +46 (0)303 33 45 60

mikael_augustsson

Mikael Augustsson

Konstruktör
Tel dir: +46 (0)303 33 45 70
mikael.augustsson@bselcontrol.se

tommy_johansson

Tommy Johansson

Konstruktör
Tel dir: +46 (0)303 33 45 68
tommy.johansson@bselcontrol.se

Mattias Forsell

Konstruktör
Tel dir: +46 (0)303 33 45 73
mattias.forsell@bselcontrol.se

Andreas Svensson

Andreas Svensson

Konstruktion och programmering
Tel dir: +46 (0)303 33 45 81
andreas.svensson@bselcontrol.se

 Anton01WEB

Anton Karlsson

Konstruktör
Tel dir: +46 (0)303 33 45 78
anton.karlsson@bselcontrol.se

Peter Welinder

Programmering och automation

Tel dir: +46 (0)303 33 45 83
Mobil: +46 (0)761 18 08 88
peter.welinder@bselcontrol.se

 Emelie_web

Emelie Kärnede

Konstruktör
Tel dir: +46 (0)303 33 45 84
emelie.karnede@bselcontrol.se

johan_sandh

Jonas Sandh

Produktionschef
Tel dir: +46 (0)303 33 45 75
jonas.sandh@bselcontrol.se

Madeleine Rund

Ekonomiansvarig
Tel dir: +46 (0)303 33 45 62
madeleine.rund@bselcontrol.se